مرسانا پلاست
شنبه , اکتبر 16 2021
خانه / ظروف یکبار مصرف پلاستیکی / صادرات ظروف یکبار مصرف پلاستیکی به افغانستان

صادرات ظروف یکبار مصرف پلاستیکی به افغانستان

صادرات ظروف یکبار مصرف پلاستیکی به کشورهای مختلف افزایش یافته است. زیرا در ایران کارخانه های بزرگ و تخصصی فعالیت داشته و می توانند نیاز مشتریان خود را در کشورهایی همچون افغانستان تامین کنند.

در حال حاضر بیش از 1000واحد تولیدی ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در کشور با دستگاه های مدرن و پیشرفته با مجرب ترین نیروهای انسانی فعالیت دارند. لذا کارخانه های زیادی تولیدات خود را با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی تولید کرده و صادرات بسیاری به کشورهای آسیای میانه و  افغانستان صورت می گیرد. لذا صادرات از جنبه های مختلف اقتصادی و سود آوری هم برای کشور  و هم برای تولید کنندگان داخلی مهم بوده و توجه بسیاری به امر صادرات کالا شده و برای دست یافت به این مهم بسیار تلاش کرده اند.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

صادرات ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از محصولات ست که در هر  کشور مورد استفاده قرار می گیرد و تولید کنندگان داخلی این موضوع را مد نظر داشته و عرضه تولیدات داخلی به  بازار کشورهای خارجی از مهمترین هدف  تولیدی کننده های  ایرانی می باشد. در همین راستا ظروف پلاستیکی با مواد اولیه درجه یک با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی تولید و برای ارائه به بازار سایر کشور ها همچون: عراق، افغانستان، امارات، چین، کویت و…. صادرات می کنند.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

صادرات ظروف یکبار مصرف به افغانستان

کشور های زیادی را می توان طالب ظروف یکبار مصرف دید که امروزه از تولید کنندگان ایرانی این محصولات را خریداری می کنند. لذا در چند سال اخیر میزان صادرات  این تولیدات به کشورهای مختلف مانند افغانستان در حال افزایش بوده است. زیرا این ظروف دارای کیفیت بالا و وزن سبکی داشته و حمل آن نسبت به سایر ظروف راحت تر می باشد. همچنین نیمی از بازار ظروف یکبار مصرف افغانستان را ایران در دست گرفته و نیاز مشتریان را فراهم می کنند.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

انواع ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از بهترین مواد اولیه و با کیفیت بالا تهیه شده و مورد استفاده بسیاری از مصرف کنندگان قرار می گیرد. این ظروف را تولید کنندگان بسیاری با برند های مختلف و طرح های گوناگون تولید و روانه بازار مصرف می کنند. ظروف پلاستیکی یکبار مصرف دارای رنج وسیعی از ظروف را در بر داشته که با مدل های مختلف از ساده تا طرح دار با رنگ بندی زیبا و خوش منظر راهی بازار شده و توجه خریداران مختلفی را به خود جلب و آنها را مجاب به خرید این محصولات می کنند.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: زهره شعاعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126394372
پست الکترونیکی: mersanaplast@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی کریستالی

فروش عمده ظروف یکبار مصرف پلاستیکی کریستالی

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی کریستالی از جمله تولیدات بسیار شکیل و جدید بوده که امروزه …

مرسانا پلاست